fbpx

54001, Україна, м Миколаїв,
вул. Нікольська, 29/1

Один будинок і кілька власників. Таке часто буває при розлученні або отриманні спадщини. Оптимальне рішення в цьому випадку - розділ будинку.

Приватизація ділянки землі можлива тільки за згодою всіх співвласників, при бажанні продати свою частину потрібнf відмова (прямо під час операції у нотаріуса) від інших власників. А якщо ви запланували реконструкцію, хочете зробити прибудову або щось подібне, то без їх схвалення також нічого не вийде.

Якщо ваші співвласники відмовляються давати дозвіл на виділ частки, доведеться вирішувати питання в судових інстанціях. Але якщо домовленості все ж вдалося досягти, необхідно з'ясувати, чи існує можливість здійснити розділ нерухомості в натурі - вам в цьому допоможуть експерти ТОВ «Миколаївський обласний інжиніринговий центр».

Наші експерти оформлять висновок про можливість здійснити поділ будинку в натурі, для цього їм треба надати витяг з реєстру майнових прав про всіх співвласників нерухомості. У висновку будуть враховані всі будівельні норми і правила. У ньому буде враховано багато аспектів майбутнього розділу, а саме:

  • інформація про власників і правовстановлюючих документах;
  • технічні характеристики нерухомості та дані про земельну ділянку;
  • інформація про те, як фактично використовується кожне з будівель і споруд власниками;
  • характеристика кожної з розділених частин, її склад та адреса;
  • пропозиції, що стосуються варіантів використання ділянки землі кожним із співвласників.

Такий висновок підписує кожен із співвласників будинку. Також воно узгоджується з місцевою владою.

Кожна виділена частина будинку повинна отримати власний технічний паспорт. Для цього проводиться технічна інвентаризація кожного об'єкта.

Маючи оформлений висновок і технічний паспорт можна вирушати до нотаріуса і укладати між співвласниками договір про поділ будинку. Далі необхідно звернення до місцевої влади для отримання окремих адресів.

Останній етап - державна реєстрація та отримання на кожен з об'єктів свідоцтва про право власності.

Звертайтеся за безкоштовною попередньою консультацією в ТОВ «Миколаївський обласний інжиніринговий центр».

 

За детальною інформацією можете звертатись за номерами:

(063) 561 67 19  Домерщікова Анастасія

Угору