fbpx

54001, Україна, м Миколаїв,
вул. Нікольська, 29/1

Технічна інвентаризація - комплекс робіт з обстеження і оцінки технічного стану наявних об'єктів, визначення їх фактичної площі, об'єму і визначення вартості об'єктів.

Порядок і методика проведення технічної інвентаризації затверджена Наказом Державного комітету будівництва, архітектури і житлової політики України N 127 від 24 травня 2001 року. «Про затвердження Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» №127 від 24 травня 2001 року. Остання редакція датується 15.01.2019 р.

Технічна інвентаризація проводиться:

  • перед прийняттям в експлуатацію завершених будівельних об'єктів, у тому числі після проведення реконструкції, перепланування, капітального ремонту;
  • перед державною реєстрацією права власності на об'єкт незавершеного будівництва;
  • перед державною реєстрацією права власності на об'єкт нерухомості, в тому рахунку такого, що утворився в результаті розділення, об'єднання об'єкта нерухомого майна або виділення долі з об'єкта;
  • при проведенні нотаріальних дій (купівля-продажа, наслідування, даріння, тощо);
  • за бажанням замовника.

На підставі матеріалів інвентаризації складається інвентаризаційна справа і технічний паспорт, в яких відображаються технічні дані про приміщення з описом матеріалів стін, перегородок, кількості кімнат, площі; вказується інвентаризаційна вартість об'єкта на момент видачі документа і тому подібне.

В нашій компанії працюють квалифіковані інженери технічної інвентаризації, які пройшли сертифікацію в Мінистерстві розвитку громад та територій України. Досвід роботи нашої компанії у сфері технічної інвентаризації більш ніж шість років.

За детальною інформацією можете звертатись за номерами:

(063) 561 67 19  Домерщікова Анастасія

Угору