fbpx

54001, Україна, м Миколаїв,
вул. Нікольська, 29/1

ТОВ "Миколаївський обласний інжирінговий центр" має досвід,  технічні можливості та відповідних сертифікованих спеціалістів для розробки проектів землеустрою щодо встановлення  (зміни) меж адміністративно-територіальних утворень та всіх супутніх послуг, а також виконання робіт "під ключ" -  це зручно, вигідно і економно.

Замовити послугу Ви можете за тел. +38(050) 394-36-89, +38(067)512-39-09

Проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних утворень розробляються для створення повноцінного життєвого середовища та створення сприятливих умов їх територіального розвитку, забезпечення ефективного використання потенціалу територій із збереженням їх природних ландшафтів та історико-культурної цінності, з урахуванням інтересів власників земельних ділянок, землекористувачів, у тому числі орендарів, і затвердженої містобудівної документації.

Складовими проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць є:

а) пояснювальну записку;

б) завдання на виконання робіт;

в) рішення про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення або зміни меж адміністративно-територіальних одиниць;

г) посвідчені в установленому порядку копії генерального плану населеного пункту, рішень про його затвердження (у разі зміни меж населеного пункту);

ґ) викопіювання із схеми землеустрою і техніко-економічного обґрунтування використання та охорони земель адміністративно-територіальної одиниці (утворення), а у разі її відсутності - викопіювання із проекту формування територій сільських, селищних рад;

д) викопіювання із кадастрових карт (планів) з відображенням існуючих (за їх наявності) та проектних меж адміністративно-територіальної одиниці;

е) експлікація земель в існуючих (за їх наявності) та проектних межах адміністративно-територіальної одиниці;

є) опис меж адміністративно-територіальних одиниць;

ж) матеріали погодження проекту;

з) матеріали виносу меж адміністративно-територіальних одиниць в натуру (на місцевість) з каталогом координат їх поворотних точок.

 Хто проводить встановлення меж земельної ділянки та розробляє проект?

Розроблення проектів землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних утворень виконують сертифіковані інженери-землевпорядники.

 Яка ціна (вартість) та терміни встановлення меж земельної ділянки?

Ціна (вартість) встановлення меж адміністративно-територіальних утворень та терміни виконання таких робіт залежать від площі земельної ділянки, складності робіт та інших факторів. В таких випадках ціна (вартість) та терміни виконання робіт обговорюються із клієнтом в кожному конкретному випадку.

 

 

Угору