fbpx

54001, Україна, м Миколаїв,
вул. Нікольська, 29/1

Однією з найбільш затребуваних послуг ТОВ «Миколаївський обласний інжиніринговий центр» є оцінка вартості земельної ділянки. Земля - ​​особливий вид нерухомого майна, яка може мати різне призначення, різні якості і, отже, вартість.

Процес оцінки землі складається з основних етапів: визначення завдання, збір і аналіз пакету даних, зовнішньої і внутрішньої інформації, обробки і розрахунку вартості земель за допомогою різних методів, їх узгодження і складання звіту. Терміни та вартість здійснення робіт залежить від поставлених завдань і специфіки ділянки.

Мета оцінки землі може бути різною.

 Для чого потрібна оцінка землі:

  • для грамотного оподаткування власників землі;
  • перед оформленням покупки-продажу;
  • для оформлення договору про оренду:
  • для оформлення кредиту під заставу землі;
  • для вивчення інвестиційних можливостей;

Залежно від типу земель, критерії оцінки вартості істотно відрізняються. Для земельних ділянок сільськогосподарського призначення важливу роль відіграють такі чинники, як екологія, родючість, близькість автострад і міст, виснаження землі і т.д. Для ділянок під будівництво близькість до лісу, наявність джерел води, склад грунту, ландшафт, наявність будівель, їх стан і вартість.

Експерти ТОВ «Миколаївський обласний інжиніринговий центр» володіють необхідними знаннями та досвідом для швидкої і якісної оцінки Вашої землі.

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

 (066) 621 98 26 Домерщікова Анастасія

Угору