fbpx

54001, Україна, м Миколаїв,
вул. Нікольська, 29/1

Гарантії при співробітництві з нами

  • Укладання договорів з гарантованим терміном виконання
  • Лояльна цінова політика
  • Якість виконання робіт
  • Послуги сертифікованих фахівців
  • Оперативність і конфіденційність

12

років
працюємо в інжинірингу

53

генеральних планів
населених пунктів виконали

12 років діяльності, результативності та рентабельності

Про компанію БТІ МОІЦ

Монополія БТІ на проведення технічної інвентаризації та адміністрування реєстру прав на нерухомість, яка закономірно призводить до корупції - зруйнована.
Реформа реєстрації прав на нерухомість, розпочата в 2013 році і успішно триває зараз, дала можливість приватним фірмам виконувати роботи по інвентаризації нерухомого майна.

Це означає, що нашим клієнтам більше немає необхідності витрачати час у чергах і переплачувати гроші комунальним БТІ. Терміни виконання робіт нашою компанією, розмір і порядок їх оплати обов'язково узгоджуються з клієнтом і закріплюватися договором.

Для будь-якого підприємства, компанії, або приватної особи прийняття рішення щодо будівництва, ремонту, перепланування приміщення, офісу, квартири та інших операцій з нерухомістю завжди пов'язані з цілою низкою питань, пошук рішень яких потребує суттєвих витрат часу і ресурсів. Організація даних процесів особистими силами, рішення все зробити самостійно може поставити під загрозу успіх програми, так як в більшості випадків подібна самостійність призводить до підвищення термінів закінчення проекту, підвищенню бюджету і часто втрати якості.

Детальніше

 

Безкоштовна правова консультація

Ви також можете отримати безкоштовну правову консультацію у нас в офісі

Записатися на консультацію

Угору