54001, Україна, м Миколаїв,
вул. Нікольська, 29/1

 

Нарешті в Україні запрацював механізм будівельної амністії для дачних і приватних будинків, які були побудовані без дозвільних документів. Набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства про затвердження порядку обстеження та прийняття в експлуатацію таких об'єктів.

Будівельна амністія поширюється на об'єкти незначного класу наслідків:

  • індивідуальні житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, господарські (присадибні) будівлі та споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, побудовані в період з 5 серпня 1992 по 9 квітня 2015 року;
  • будівлі і споруди сільськогосподарського призначення, побудовані до 12 березня 2011 року.

Умови:

  • будівлі повинні відповідати цільовим призначенням земельної ділянки;
  • будівлі повинні відповідати будівельним нормам;
  • треба провести технічне обстеження будівель.

Амністування такої нерухомості здійснюється за визначеноюпроцедурою. Після подачі необхідних документів та заяви до органу державного архітектурно-будівельного контролю, вони будуть розглянуті протягом 10-ти робочих днів і буде прийнято рішення про прийняття об'єкта в експлуатацію. При цьому, штрафні санкції за самовільне будівництво і експлуатацію таких об'єктів до  власників/користувачів земельних ділянок застосовуватися не будуть.

Будівельна амністія є безстроковою, а значить всі хто бажає узаконити своє будівництво, встигнуть це зробити.

Наші фахівці допоможуть в питанні отримання дозвільних документів та реєстрації прав на самозабудови.

Угору