54001, Україна, м Миколаїв,
вул. Нікольська, 29/1

 

Всім, хто мав справу з переоформленням або продажем нерухомості, відома абревіатура БТІ - бюро технічної інвентаризації. Завдання БТІ полягає в проведенні технічної інвентаризації  будівель і видачі замовнику технічного паспорта.

До 01.01.2013 р ці всі роботи можна було зробити тільки в державному БТІ. На ринку ціх послуг панувала монополія - ​​отже громадяни України отримували весь негативний набір від монополіста: бюрократія, корупція, черги. Але після виходу наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 658 від 28.12.2012 р, ситуація кардинально змінилася - на ринок зайшли приватні БТІ.

Багато людей з недовірою ставляться до фрази «приватне БТІ», побоюються некомпетентності і недобросовісності. Однак потрібно розуміти, що до компаній висуваються досить жорсткі вимоги для отримання сертифіката на роботу в якості БТІ, що практично виключає ризик зіткнутися з недобросовісною або некомпетентною фірмою.

Таким чином, замовник абсолютно законно може вибрати компанію, яка зможе більш оперативно, або дешевше виконати потрібні дії.

В компанії «Миколаївський обласний інжінірінговій центр» працюють вісококваліфіковані інженери  технічної інвентаризації, які мають необхідні сертифікати. Якість, терміни та розцінки Вас приємно здивують.

 

Угору