54001, Україна, м Миколаїв,
вул. Нікольська, 29/1

Технічна інвентаризація - комплекс робіт з обстеження і оцінки технічного стану наявних об'єктів, визначення їх фактичної площі, об'єму і визначення вартості об'єктів.

Порядок і методика проведення технічної інвентаризації затверджена Наказом Державного комітету будівництва, архітектури і житлової політики України N 127 від 24 травня 2001 року. «Про затвердження Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» №127 від 24 травня 2001 року.

Технічна інвентаризація проводиться:

  • Перед прийняттям в експлуатацію завершених будівництвом об'єктів, у тому числі після проведення реконструкції, перепланування, капітального ремонту;
  • Перед державною реєстрацією права власності на об'єкт незавершеного будівництва;
  • Перед державною реєстрацією права власності на об'єкт нерухомості, що утворився в результаті розділення, об'єднання об'єкта нерухомого майна або виділення долі з об'єкта, за винятком випадків, коли в результаті такого розділення, об'єднання або виділення долі завершений будівництвом об'єкт приймався в експлуатацію.

В інших випадках проведення технічної інвентаризації здійснюється за бажанням замовника.

На підставі матеріалів інвентаризації складається інвентаризаційна справа і технічний паспорт, в яких відображаються технічні дані про приміщення з описом матеріалів стін, перегородок, кількості кімнат, площі; вказується інвентаризаційна вартість об'єкта на момент видачі документа і тому подібне.

Технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна проводиться суб'єктами господарювання, які пройшли професійну атестацію в Мінрегіоні України і отримали кваліфікаційний сертифікат. Бюро технічної інвентаризації виконує технічну інвентаризацію нарівні з іншими суб'єктами господарювання. Наша компанія допоможе правильно скласти та оформити технічну інвентаризацію для потрібного вам об'єкта.

За детальною інформацією можете звертатись за номерами:

(050) 394 36 89, (067) 512 39 09     Колбешкіна Лариса Дмитрівна

(063) 780 32 56, (099) 289 09 22,  (067) 761 56 74     Єнукідзе Давид

(096) 00 722 35   Богданов Миколай

Угору