54001, Україна, м Миколаїв,
вул. Нікольська, 29/1

Енергоаудитом називають обстеження об’єктів нерухомості на предмет енергоефективності, а також для розробки рекомендацій по зменшенню витрат енергозбереження.

Компанія УІТЦ одним з напрямків своєї діяльності має проведення енергоаудиту підприємства, житлового будови, комерційної будівлі та будь-якого об’єкта нерухомості. Метою заходів є розрахунок класу енергоефективності об’єкта та більш ефективне застосування енергоресурсів.

Енергетичний аудит – це процес обстеження будови технічної та документальної для отримання відомостей про енергосистеми конкретного підприємства. По закінченні заходів аудитор робить висновок про стан об’єкта, виявляє джерела втрат ресурсів, знаходить причини зайвих витрат, розробляє рекомендації щодо усунення проблем.

Завдання проведення енергоаудиту підприємства або житлової будови:

 • виявлення причин зайвої витрати енергоресурсів;
 • визначення реального використання енергії та потенціалу енергозбереження;
 • розрахунок чисельних показників;
 • розробка програм зниження втрат енергії і способів їх впровадження.

Провести енергоаудит можна, здійснюючи такі заходи:

 • Визначається точний енергетичний баланс будівлі з максимальною деталізацією всіх елементів споживання енергії. Важливо грамотно провести виміри і використати методики обробки інформації.
 • Виявляється структура і потенціал збереження енергії.
 • Аналізується структура потенціалу, підбираються найефективніші програми.
 • Проводиться обґрунтування результатів після впровадження програм і заходів.
 • Складаються рекомендації з енергозбереження та подальшої роботи підприємства.
 • Проводиться тепловізійне обстеження будівель.
 • Енергоаудит промислових підприємств і житлових об’єктів своїм результатом має енергетичний паспорт будівлі, технічний звіт і рекомендації по зменшенню споживання ресурсів і витрат.

Роботи проводять із застосуванням сучасного обладнання, яке відповідає стандартам і проходить необхідний контроль. Таким чином, дані виходять в максимально короткі терміни і достовірні. Енергоаудит будинку дозволяє дати повний перелік рекомендацій щодо раціонального використання енергосистем на об’єкті. Крім того, проводиться документальний енергоаудит приватного будинку на замовлення клієнта. Всі роботи виконуються відповідно до вимог законодавства України та нормативних документів.

Сертифікація енергетичної ефективності - вид енергетичного аудиту, в ході якого здійснюється аналіз інформації про фактичні або проектні характеристики огороджувальних конструкцій та інженерних систем, оцінюється відповідність розрахункового рівня енергетичної ефективності встановленим мінімальним вимогам до енергетичної ефективності будівель та даються рекомендації щодо підвищення рівня енергетичної ефективності будівель, що враховують місцеві кліматичні умови, технічне і економічне обгрунтовання.

Енергетичний сертифікат - електронний документ встановленої форми, в якому вказані показники і клас енергетичної ефективності будівлі, вказані в установленому законодавством порядку рекомендації по її підвищенню, а також інші відомості про будівлю, її відокремлених частин, енергетичну ефективність яких сертифіковано.

НАВІЩО І КОМУ ПОТРІБЕН СЕРТИФІКАТ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ?
НАЯВНІСТЬ СЕРТИФІКАТУ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ОБОВ'ЯЗКОВА:


об'єктам будівництва (нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту), що за класом наслідків (відповідальності) відносяться до об'єктів з середніми (СС2) і значними (СС3) наслідками, які визначаються відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності";


будівлям державної власності з опалювальною площею понад 250 квадратних метрів, які часто відвідують громадяни і у всіх приміщеннях яких розташовані органи державної влади;


будівлям з опалювальною площею понад 250 квадратних метрів, у всіх приміщеннях яких розташовані органи місцевого самоврядування (у разі здійснення ними термомодернізації таких будівель);


будівлям, в яких здійснюється термомодернізація, для якої надається державна підтримка і яка тягне досягнення класу енергетичної ефективності будівлі не нижче мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівлі.
А також ОСББ, які розраховують на відшкодування коштів по термомодернізації від Фонду енергоефективності!

Розробка енергетичних сертифікатів будівель дозволить економити від 10% енергоресурсів в Україні щорічно

Вартість проведення енергетичного обстеження розраховується виходячи з обсягу і складності робіт і розраховується індивідуально. 

За детальною інформацією можете звертатись за номерами:

(050) 394 36 89, (067) 512 39 09     Колбешкіна Лариса Дмитрівна

(063) 780 32 56, (099) 289 09 22,  (067) 761 56 74     Єнукідзе Давид

(096) 007 22 35   Богданов Миколай 

(066) 621 98 26   Домерщикова Анастасія

 

Угору