54001, Україна, м Миколаїв,
вул. Нікольська, 29/1

Реформа реєстрації прав на нерухомість, розпочата в 2013 році і успішно триває зараз, дала можливість приватним фірмам виконувати роботи по інвентаризації нерухомого майна.

Монополія БТІ на проведення технічної інвентаризації та адміністрування реєстру прав на нерухомість, яка закономірно призводить до корупції - зруйнована.

Це означає, що нашим клієнтам більше немає необхідності витрачати час у чергах і переплачувати гроші комунальним БТІ. Терміни виконання робіт нашою компанією, розмір і порядок їх оплати обов'язково узгоджуються з клієнтом і закріплюються договором.

Для будь-якого підприємства, компанії, або приватної особи прийняття рішення щодо будівництва, ремонту, перепланування приміщення, офісу, квартири та інших операцій з нерухомістю завжди пов'язані з цілою низкою питань, пошук рішень яких потребує суттєвих витрат часу і ресурсів. Організація даних процесів особистими силами, рішення все зробити самостійно може поставити під загрозу успіх програми, так як в більшості випадків подібна самостійність призводить до підвищення термінів закінчення проекту, підвищенню бюджету і часто втрати якості.

Представляємо Вам нашу інжинірингову фірму ТОВ «Миколаївський Обласний Інжиніринговий Центр» - організацію широкого профілю, що представляє послуги на ринку будівництва та землі з 2008 року.

Значний досвід роботи, кваліфіковані співробітники, наявність інноваційного обладнання і апаратного забезпечення, а головне, дух згуртованого колективу, що складається з молодих, цілеспрямованих, діяльних людей, дозволяє нашій компанії надавати інжинірингові послуги широкого спектру і найвищої якості.

Угору